Ředitel / Director: Aleš Rumpel
Ředitelka pro Brno / Director for Brno: Kristýna Malíková

Program / Program
Programová ředitelka / Head of Program: Lucia Kajanková
Programová koordinátorka/ Program Coordinator: Anna Purkrabková
Dramaturgové / Programmers: Jana Čížkovská, Nikola Paggio, Jakub Turčan, Šárka Veselá

Vedoucí produkce / Production Manager: Pavel Bicek

Public Relations & Media
Brand & Media Manager: Anna Voňavková
PR & Redakce: Tereza Zedková, Monika Šimková
Redakce, Web, Blog: Jan Škoda
New Media: Jiří Markvart
Assistant PR & Marketing: Nikola Bratrychová
Koordinace fotografů / Photographers: Viktor Wildner
Minuty z Mezipater /TV and Radio Daily Reporting: Dan Vičan, Jan Förster, Jiří Fiala

Katalog / Catalogue
Editorka / Editor: Tereza Zedková
Korektury / Proofreading: Tereza Zedková, Kateřina Králíková, Ruby Paiva, Amanda Bell
Překlad / Translations: Lucia Kajánková, Barbora Rozkošná

Tým Praha
Výkonná produkce / Executive Producer: Juliána Silvie Slivoňová
Technická produkce / Technical Production: Tomáš Studený
Vedoucí kinosálů / Screening Coordinators: Anna Cingrošová, Michaela Mladá
Školní projekce / School Screenings: Anna Cingrošová
Koordinátorka dobrovolníků / Volunteer Coordinator: Barbora Rozkošná
Protokol a akreditace / Protocol and Accreditation: Petra Lubojacki, Karolína Poliaková
Stážistka / Internship: Ruby Paiva
Ceremoniály / Ceremonies: directed by Jakub Šmíd, produced by: Martina Štruncová
Koordinátorka doprovodného programu / Off Program: Dana Machajová, Jakub Turčan Překladatelský servis / Translation Coordinator: Jana Čížkovská
Guest Service: Tereza Zvolská, Martin Marin
Finance / Finances: Magda Purkrábková


Tým Brno
Koordinace festivalu / Festival Coordinators: Kristýna Malíková, František Březina
Fundraising: František Březina, Monika Šimková
Koordinátorky doprovodného programu / Off program: Klára Slivoňová, Aneta Horáková, Markéta Svitáková
Koordinace parties / Parties Coordinator: Lenka Pečivová
Koordinace dobrovolníků / Volunteer Coordinators: Aneta Horáková, Jan Holman
Koordinace výstav / Exhibition Coordinators: Kristýna Nytrová, Klára Stolková
Produkce / Production: Lenča Gorecká, Marek Vöröš
Technická produkce, IT / Technical production, IT: Jan Dosoudil, Ondřej Blažek
Queer shop: František Georgiadis
Školní projekce / School screenings: Marie Barešová, Iveta Navrátilová

Vizuální koncept / Visual Concept
Daniel Pošta, Zdeněk Vacek
Grafik / Graphic Designer: Marius Corradini
DTP: Side2
Web html design: Michal Tůma
Animace bannerů / Banner Animation: Daniel Korčák

Festivalová znělka:
Koncept /Concept by: Daniel Pošta, Zdeněk Vacek
Produkce / Produced by: Jiří Macek
Producent / Producer: Eallin TV
Režie / Directed by: JQr
Kamera / Director of Photography: Jiří Málek
Kamerová technika / Camera equipment: Vantage
Světelná technika / Lighting equipment: Lightservice
Ostřič / Focus puller: Adam Vejvoda
Kamerový technik / Camera operator: Mikuláš Křepelka
Střih / Editor: Jan Truhlář
Grading / Color grader: David Koubík – UPP
Hudba / Music: David Velemínský
Herci / Cast: Zdeněk Vacek, Martin Kovacić, Pavla Vacková
Fotografie a ateliér / Photographer and photo studio: Radek Brousil

Účetnictví / Accounting: Prodimo s.r.o., www.prodimo.cz

FaLang translation system by Faboba