V hlavním městě už oplakáváme konec pražské části Mezipater i odjezd našich skvělých zahraničních hostů, zato Brno se má na co těšit! Mezipatra v Brně oficiálně odstartují zítřejším zahájením. Že vyvrcholením festivalu v Praze nic neskončilo a naopak toho mnoho teprve začíná, se však přesvědčíte už dnes v Brně na vernisáži fotografa Vladimíra KIVY Novotného.

Velkoformátová instalace pod názvem Orgasmus nepřinese nový pohled pouze návštěvníkům. Okamžiky vyvrcholení zatuhnuté pod zábleskem kamery totiž konečně spatří pohledy těch, které mohly mít sotva kdy možnost pozorovat – diváků reprezentujících svět ve vší dynamice, v pochodu, v rozjímání. Vernisáž, na níž se začne odpočítávat posledních 24 hodin do zahájení festivalu, vás přivítá v 19 hodin v galerii Industra.

Chcete ještě víc? Až skončí hlavní část festivalu, dorazte na festivalové ozvěny v regionech. V Olomouci se budou konat už podesáté, a to od 22. do 26. listopadu, v Ostravě jsou naplánované na sobotu 3. prosince a v Hradci Králové proběhnou od 8. do 9. prosince.

FaLang translation system by Faboba