Rok 2020 dal zabrat i Mezipatrům. V rámci několika málo týdnů se ale podařilo přenést festival do online podoby v plné parádě a diváci a divačky nepřišli o jeden jediný film! Ale nebylo to jednoduché. Náš spolek se opírá o dobrovolnou práci většiny týmu a bojujeme také s každoročním navyšováním cen služeb a filmů.

Chcete být o něco blíž snímkům promítaným na Mezipatrech? Staňte se adoptivními rodiči! Připojíte se tak k řadě diváků*divaček, kteří stejně jako vy milují filmy a díky kterým je můžeme promítat.

Věděli jste, že na Mezipatra můžete přispět zcela zdarma? Díky rozšíření GIVT v prohlížeči přispíváte při každém nákupu online a nezaplatíte ani o korunu navíc. Vzpomeňte si na nás, až budete nakupovat na svých oblíbených e-shopech.

Chcete poznat, jak fungují Mezipatra? Pro letošní ročník festivalu hledáme dobrovolnictvo. Práce je u nás dost, ale všechny úkoly zvládnete levou zadní! Pomoct nám můžete ještě před festivalem nebo pak na místě. Směny si rozvrhnete podle sebe a vyjdeme vám vstříc s tím, co by vás nejvíc zajímalo.  

FaLang translation system by Faboba