Rádi na Mezipatrech vídáte skvělé queer filmy a chcete jim být o něco blíž?  Přijměte tak naše pozvání do řad adoptivních rodičů. Diváků a divaček, kteří jako vy milují filmy, a díky kterým vám je můžeme promítat.

Věděli jste, že na Mezipatra můžete přispět zcela zdarma? Díky rozšíření GIVT v prohlížeči přispíváte při každém nákupu online a nezaplatíte ani o korunu navíc. Vzpomeňte si na nás, až budete nakupovat na svých oblíbených e-shopech.

V roce 2019 jsme pro vás připravili exkluzivní doplňky, se kterými uděláte parádu nejen na Mezipatrech! Koupit si můžete nejen v době konání Mezipater nové kvalitní tričko nebo ledvinku s designem pro 20. Mezipatra (nebo zbývající kousky z minulých ročníků). Autorem návrhu je grafik našeho festivalu Marius Corradini. Po skončení festivalu zakoupíte merch online v Queershopu.

Chceš poznat, jak fungují Mezipatra? Pro letošní ročník festivalu hledáme dobrovolnice a dobrovolníky. Práce je u nás dost, ale všechny úkoly zvládneš levou zadní! Pomoct nám můžeš ještě před festivalem nebo pak na místě. Směny si rozvrhneš podle sebe a vyjdeme ti vstříc s tím, co by tě nejvíc zajímalo.  

FaLang translation system by Faboba