Studentská porota hodnotí krátkometrážní snímky přihlášené do soutěže a uděluje Cenu pro nejlepší krátký hraný film.

Markéta Garai

Studuje pátým rokem na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru Jiřího Petrboka. Během svého studia prošla hned několika ateliéry odlišného zaměření (nová média, intermédia, malba, kresba). Během letošního roku uskutečnila několik výstav, jejichž tématem bylo vnímání žen ve společnosti, či postavení žen a jejich svoboda v erotickém průmyslu. Garai se mimo jiné věnuje i psaní článků o současném umění a kurátorské činnosti.

Markta Garai

 

Matouš Hartman

Matouš vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Karlově a v současné době se věnuje studiu Iberoamerikanistiky na Filozofické fakultě UK. Pracoval jako fotoeditor na festivalu Jeden Svět a je členem marketingového a PR týmu festivalu Prague Pride. Zajímá se o španělskou kulturu a kinematografii a o Latinskou Ameriku, především pak o problematiku převratu v Chile.

Hartman

 

Piaoyu Xie

Režisérka, spisovatelka, překladatelka, fotografka a vizuální umělkyně. Poté, co v roce 2013 dokončila na Baptist University v Hong Kongu studium filmu a televize, přestěhovala se do Prahy, kde začala studovat režii na FAMU. Specializuje se na fiktivní příběhy, ale zajímají ji i dokumenty se sociální tématikou. Její krátký film All of Me byl na letošním ročníku festivalu v Cannes v konkurenci vice než 2000 snímků zvolen do prestižního výběru Coups de Coeur. 

Piaoyu Xie

FaLang translation system by Faboba