Ducha Mezipater tvoří nejlepší filmy a pořádné party. To je bez debat. A kdy jindy toho ducha vyvolat, než ve středu 30. dubna na pálení čarodějnic? Přijďte přivítat jaro na první vydání speciální akce Mezipatra Approved s projekcí poctivého dramatu Každým dnem v Lucerně od 20.45 hodin a party Any Witch Bitch v Café Neustadt od 22 hodin.

Proč zrovna Každým dnem? Protože je to film, který každý den neuvidíte, což perfektně spadá do filozofie Mezipatra Approved. Pravidelně uvedeme kvalitní a ověřené filmy, které dělají festival festivalem, které vyprodaly velké sály ve Světozoru a v Lucerně, a které festivalový tým tak zasáhly, až se jeho členové lekli, zasekli a ztratili řeč. Projekce filmu Každým dnem oceněném Diváckou cenou na loňských Mezipatrech začíná v Lucerně ve 20.45 hodin. Tak nestřílejte od boku a přijďte na prověřenou klasiku s Alanem Cummingem, na kterou se rozhodně nepráší (info o filmu).

Hned po projekci vás zveme do nedalekého Café Neustadt na první letošní festivalovou party, a to hned s ohněm a witch bitches. Celé se to jmenuje Any Witch Bitch, začíná to ve 22 hodin a zahrají tam mezipaterní rezidenti DJs Urxins. Ti si k seanci pozvali i mladého a dravého DJ KEWU nebo velkého blondýna DJ Big Destiny. Se vstupenkou z Lucerny je vstup zdarma, jinak vás vyjde na 80 korun. Lístky na obě akce zakoupíte zde.

P.S. Ve čtvrtek je svátek, takže až do rána.

Připojte se k akci na facebooku.

FaLang translation system by Faboba