Catherine Deneuve si už brousí špičáky, Xavier Dolan se již pomalu propadá do deprese a Kate Winslet s Melanií Lynskey osnují vraždu. To vše znamená jediné. Mezipatra se nezadržitelně blíží, začnou již 6. listopadu, tedy za necelé dva týdny. Jak si čekání zkrátit? Máme pro vás pár vybroušených tipů, ze kterých se nepropadnete do deprese. Budete pro ně vraždit.

  • Mezipaterní trika a tašky na ZOOT.cz

Online obchod ZOOT.cz šíří radost a dělá dobro. Mezipatra také. Proto právě na stránkách ZOOTu letos poprvé koupíte festivalová unisex trika v různých velikostech s potiskem „Dokud nás smrt nerozdělí". Vybírat můžete z bílé a černé barvy. Parádu ale uděláte i s limitovanou edicí tašky, která reprezentuje vše, co jsou Mezipatra. Biokvalita a fairwear certifikát jsou samozřejmostí. Nakupujte ZDE.

  • Adopce vybraného filmu

Podpořit váš oblíbený festival ale můžete i jinak. Z programu si vyberete film, který „adoptujete". I minimální částka 500 korun významně pomůže organizátorům a vy se dočkáte poděkování před projekcí, na kterou samozřejmě dostanete lístky zdarma. Aspoň nějaká adopce je legální. Filmy z programu vybírejte ZDE. Více informací o adopcích najdete ZDE.

  • Předprodej všech mezipaterních filmů

U programu ještě zůstaneme. Lístky na všechny filmy si můžete koupit už teď na našem webu. Z profilu každého filmu se dostanete přímo na weby kin Světozor či Lucerna, Scala či Art, kde nákup provedete. Vyhnete se tak třeba tomu, že lístky na hit z Cannes Dívka u mých dveří budou prostě vyprodány. Filmy z programu vybírejte ZDE.

  • Krátké filmy na webu České televize

Také milujete queer kraťasy? Úspěšné tituly z minulého ročníku Mezipater si můžete připomenout na webu našeho hlavního mediálního partnera, České televize. Troufnete si třeba na Chutné lesbické mušle Na cizím gauči? První rande? Polibek? Tulení? Na filmy se podívejte ZDE. Program krátkých filmů letošního ročníku potom najdete ZDE.

  • Mezipatra na Facebooku

Co může být jednodušší, než se připojit k Mezipatrům na Facebooku a dát tak vědět všem svým přátelům, že na ně vyrazíte? Ještě víc nám pomůžete, když svoje přátele na Mezipatra přímo pozvete. Ať už do Prahy nebo do Brna. Všechny aktuality pak sledujte na našem oficiálním profilu ZDE. Lajky ale fakt nejsou všechno – hlavně přijďte. Už se nemůžeme dočkat.

FaLang translation system by Faboba