Dnes večer to vypukne! V Praze začíná 17. ročník Mezipater. Vybírejte, dokud je čas – buď tady nebo v katalogu, který seženete v kinech Lucerna a Světozor a na dalších vybraných prodejních místech.

Vstupenky pořídíte přímo na pokladnách kin, ale jestli si chcete svůj film opravdu pojistit, doporučujeme využít internetový předprodej. A abyste byli v obraze, nezapomeňte sledovat náš Facebook, Twitter a Instagram.

Na co vyrazit?

Lístky na dnešní zahájení v Lucerně jsou sice beznadějně vyprodané, ale nezoufejte: ve Světozoru promítáme hned dva bloky krátkých filmů pod názvy Víš ty, kdo já jsem? a Zlo mezi námi. Až skončí, dorazte za námi na party do kavárny Lucerna. S úderem jedenácté se dveře otevírají úplně pro všechny!

Vybírat můžete hned z několika sekcí: rozhodně si nenechte ujít desítku celovečerních filmů, které bojují v hlavní soutěži, ale ani retrospektivní sekci, zvláštní uvedení snímku Hustler White, šestici dokumentů ani oblíbené krátké filmy rozdělené do sedmi tematických bloků. Pozor – kdo si dobře vybere, může se na besedě po projekci potkat i s některým ze zahraničních hostů.

FaLang translation system by Faboba