Zahájení s filmem L'Animale je beznadějně vyprodané, ale nezoufejte, o večírek Zvěřinec nepřijdete! A předtím můžete zajít na film Na konci světa (God's Own Country), který od vás získal na loňském ročníku divácknou cenu.

V článku Programové sekce najdete, co jsme pro vás letos připravili. Můžete se těšit na mezinárodní soutěž celovečerních snímků, krátké filmy, retrospektivu, dokumenty a nesoutěžní sekci Fokus: Rodina. Celkem představíme přes 50 filmů! 

Mezi očekávané snímky patří sociálně-kritické drama NeonBoy (Tinta Bruta), francouzský Zatoulaný (Sauvage) nebo belgická Dívka (Girl). Lístky na projekce nakoupíte na pokládnach pražských kin Lucerna, Světozor, Pilotů nebo online u jednotlivých filmů.

Divka

I letos se v rámci festivalu nabídneme spoustu doprovodných akcí. Navštívíte večírky, diskuze, vernisáž, workshopy i tradiční nedělní brunch! Seznam všech akcí, které jsme pro vás připravili, najdete v sekci Off programu. Například si zatančíte si na hlavní party Mezipater Fata Morgana, poslechnete si přednášku Queer dějiny ve věku populismu s Birgit Bosold z berlínského Schwules Museum a pražskou část festivalu společně zakončíme večírkem Show Us Some Love.

16. listopadu se pak festival přesouvá do Brna, kde bude filmový i doprovodný program probíhat až do 23. listopadu. Tak kde se potkáme?

FaLang translation system by Faboba