V piano barech se gayové a lesby setkávali odjakživa, poskytovaly jim totiž útočiště před nepřátelským okolním světem. Jsou to vlastně obyčejné queer bary, ale pro milovníky muzikálových melodií mají přidanou hodnotu: společně se svými milenci, přáteli i zatím neznámými známými se můžou shromáždit kolem klavíru a zazpívat si na celé kolo. A klidně můžou slavné písničky úplně zkomolit.

Kavárna Lucerna
4. 11. 20:00
vstupné: zdarma

Více info o akci >>

CHEAP má v plánu deformovat nejen písničky, ale také samotný klavír a celou atmosféru piano baru. Přijďte za námi na balustrádu kavárny Lucerna, kde zažijete neopakovatelnou performance s instalací, v jejímž středu bude právě klavír. Přijďte utopit svůj stesk nad stavem queer kultury ve skleničce whiskey a zabroukat si s námi povědomé melodie. Možná zahrajeme i tu vaši. Spíš ne, ale to nevadí, hlavně, že jsme tak nějak spolu. 

Berlínské kreativní sdružení CHEAP už patnáct let pořádá performance s queer nádechem, tvoří instalace, hudbu i video. V performance Piano Bar vystoupí jeho členové Vaginal Davis, Daniel Hendrickson, Susanne Sachsse a Marc Siegel.

FaLang translation system by Faboba