Hořkosladká lovestory o hledání vlastních kořenů

Divoké parties a občasný sex s muži z online seznamky –⁠ takový je život mladého Parvise, Němce s íránskými kořeny. Šedý stereotyp naruší až výpomoc v přistěhovaleckém centru, kam se dostane potom, co ho chytí při krádeži v obchodě. Mladík zde potká stydlivého Amona a jejich vztah se začne z přátelství pomalu měnit v lásku… Nalezne díky ní pocit domova navzdory překážkám místního úřadu? Odvážný snímek získal cenu Teddy Award na Berlinale a z mezipater si odvezl hlavní cenu poroty!

PROJEKCE FILMU NIC VE ZLÝM

 

futur drei foto


Nadějný režijní debut Faraze Shariata

Dojemný coming-of-age snímek Nic ve zlým je prvním celovečerním snímkem Faraze Shariata. Ten vyrůstal v Německu jako syn exilových Íránců a své zkušenosti promítá do své tvorby. Shariat režíroval mimo jiné i hudební videa pro skupiny Flight Facilities a berlínské duo Evvol, a vytvořil také kampaň pro obchodní dům Selfridges s hudebnicí Fatimou Al-Kadiri nebo modelkou Halimou Aden.


Distribuce od října 2021

Slavnostní premiérka snímku je naplánována na 6. října 2021 (událost na Facebooku). Film pro účely projekcí mohou kina objednávat ve společnosti Disfilm, případně e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Distribuční číslo: QR19006. Všechny informace o filmu najdete přehledně také v distribučním listě.


Údaje o filmu

Německo/2020
Původní název: No Hard Feelings
Režie: Faraz Shariat
Scénář: Faraz Shariat, Paulina Lorenz
Kamera: Simon Vu
Hudba: Jakob Hüffell, Säye Skye, Jan Günther
Hrají: Benjamin Radjaipour, Banafshe Hourmazdi, Eidin Jalali
Doporučená přístupnost: 15+
Žánr: Queer Coming-of-Age
Délka filmu: 92 minut
Typy kopií: DCP2D, mp4
Jazyk: Němčina, fársí
Titulky: České

futur drei plakat final

FaLang translation system by Faboba