Na třech svačinách před filmy odhalíme největší filmová guilty pleasures či propadneme kouzlu do-it-yourself. A pozor – přijdou i vítězové gay soutěží krásy, na co se zeptáte jich?

 

MEZIPATRA svačina s diskuzí:

 

úterý 12.8. 17:30 Provinilá potěšení”

Provinilá potěšení. Každý je máme, ale jen někdo o nich beze studu promluví. Guilty pleasures, neboli provinilá potěšení, vyplavou na povrch na diskuzi s milovníky filmu či hudebními fanoušky. Přijďte se i Vy odhalit a přiznat, kolikrát jste křepčili u Mamma Mia!, a že vám doma pořád visí plakát Discopříběhu. My Vás neukousneme, protože máme sami máslo na hlavě.

středa 13.8. 17:30 DIY workshop “(Ne)šikovné ruce"

Nešikovné ruce: Dělání, dělání, všechny smutky zahání! Nejlépe to ví holky z blogu Minty Finty, které třeba v pekařství nepotkáte, protože si tvarohový závin raději upečou samy. Neumí ale jen stlouct máslo, dokáží třeba skvěle kombinovat různé věci ze šatníku. Přijďte s nimi propadnout DIY (do it yourself - udělej si sám), proložit mentální práci v kanclu něčím manuálním, a zároveň si každý sám vytvořit vlastní módní identitu.

čtvrtek 14.8.17:30  “Gay roku, těší mě."

Co vlastně hledají a oslavují soutěže s názvem Mr. Gay či Gayman? Kdo jsou jejich účastníci, odkud vzešli, a co znamená titul Gaye roku? A co vůbec žene kupředu organizátory těchto svérázných "soutěží krásy"? Přijďte se podívat, zeptat se, a opět rozšířit své obzory. Diskuzi doplní večerní projekce dramatu Neznámý od jezera, u kterého dost možná také leží gay, kterého všichni chtějí.

FaLang translation system by Faboba