Platforma Open_Space je novou součástí offprogramu brněnských Mezipater. Vznikla z původního konceptu Film In The Closet jeho dramaturgickým rozšířením a větším otevřením směrem k veřejnosti. Obzvláště k té části, jež si myslí, že se “to” dá snad nějak léčit. Jedná se o koncept otevírání tabuizovaných a ožehavých témat, jejichž prodiskutování a medializování je dalším krokem k odstranění předsudků a xenofobie vůči LGBTQ osobám.

Kino Art: Černá díra
11.11. 18:00
Vstupné: 30 Kč (na místě)
projekce NENÍ v rámci permanentky

V rámci platformy Open_Space zůstává zachováno pravidlo promítání na neobvyklých a zajímavých místech korespondujících s aktuálním tématem a oslovovanou cílovou skupinou, stejně jako omezení kapacity na intimní počet účastníků.

Zajímalo by vás nebo dokonce sami prožíváte, jaké to je být zároveň teplý i věřící? Letos se tomuto tématu budeme věnovat v rámci výše představené festivalové platformy Open_Space. Můžete se těšit na projekci filmu This is what love in action looks like a následnou nadmíru obohacující diskuzi se zajímavým hostem, který přijal pozvání spolupořádající organizace LOGOS. Toto ekumenické společenství sdružuje LGBTQ věřící a již přes 20 let okořeňuje českou křesťanskou obec.

FaLang translation system by Faboba