Studentská porota hodnotí krátkometrážní snímky přihlášené do soutěže a uděluje Cenu pro nejlepší krátký hraný film.


Dora Šustić

Dora původem z Chorvatska získala bakalářský titul z politologie na Univerzitě v Lublani ve Slovinsku. V roce 2012 se přestěhovala do Prahy, kde se věnuje magisterskému studiu scenáristiky na FAMU. Napsala a zrežírovala několik krátkých filmů, které byly uvedeny i v zahraničí, a v současné době pracuje na scénářích celovečerních filmů. Kromě scénářů píše Dora také prózu a poezii, za které obdržela cenu Chorvatského sdružení spisovatelů. Její dílo bylo rovněž publikováno v několika mezinárodních literárních magazínech.

Dora Sustic


Zuzana Černá

Zuzana je studentkou magisterského stupně filmových studií Univerzity Karlovy, kde se věnuje výzkumu očistných procesů v české kinematografii po druhé světové válce. Vedle toho spolupracuje s Národním filmovým archivem na výzkumném projektu Laterna magika, v rámci kterého zpracovává orální historii.. Má za sebou také spolupráci s několika filmovými festivaly, v současnosti pracuje v programovém oddělení Febiofestu a vede dramaturgii Filmu Sokolov.

Zuzana Cerna


David Fesl

David studuje pátým rokem na Akademii výtvarných umění a na UMPRUM v Praze. Zajímá se o vztah mezi uměním, řemeslem a designem, a v jeho dílech se často opakuje motiv šperku – objektu a nosiče. V literární praxi se zabývá především subverzí a soft queer tematikou. Pracuje jako architekt výstav, založil Klub psaní pro vizuální umělce a „migrující“ Ateliér fotografie. V roce 2017 obdržel cenu Josefa Hlávky.

FaLang translation system by Faboba