Emocemi nabitá road-movie

Rozplynutí životních snů spojí konzervativního otce a jeho svobodomyslnou dceru Lolu při snaze splnit poslední přání jejich milované matky a manželky. Podaří se jim znovu vybudovat vztah, nebo je cesta nijak nepoznamená? Vydejte se na cestu za odpuštěním v emocemi nabité road movie Lola Laurenta Micheliho.  

PROMÍTACÍ ČASY FILMU

 

Lola2


Oceňovaný snímek belgického režiséra Micheliho s vycházející trans hvězdou Bolaers

Drama Lola je druhým celovečerním snímkem belgického režiséra Laurenta Micheliho. Od svého uvedení v roce 2019 sklízí úspěch a uznání kritiků včetně nominace na Magritte Awards v sedmi kategoriích. Emocionální proměnu hrdinky ve filmu přesvědčivě ztvárnila začínající trans herečka Mya Bollaers, která byla za svůj výkon nominována na řadu filmových evropských cen a získala významnou cenu Magritte Award pro nejlepší herečku.

Lola4


Distribuce od srpna 2020

Slavnostní premiéra filmu Lola proběhla za účasti zahraničních hostů 13. srpna v kině Lucerna. Film pro účely projekcí mohou kina objednávat ve společnosti Disfilm, případně e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Distribuční číslo: QR19004. Všechny informace o filmu najdete přehledně také v distribučním listě.


Údaje o filmu

Belgie/Francie/2019
Původní název: Lola vers la mer
Režie: Laurent Micheli
Scénář: Laurent Micheli
Kamera: Olivier Boonjing
Hudba: Raf Keunen
Hrají: Benoît Magimel, Mya Bollaers
Doporučená přístupnost: 12+
Žánr: Drama
Délka filmu: 87 minut
Typy kopií: DCP2D
Formát: 1,33
Jazyk: Francouzština
Titulky: České

FaLang translation system by Faboba