Oslavte rozmanitost života! Jedinečný večírek Ouch on the Couch - DRAG TOUCH!, který proběhne 13. listopadu od 20:30 v Patrech, na vás dýchne nespoutaností a přiblíží vás slavné scéně divokých newyorských club kids. Pokud znáte kultovní snímky Party Monster, sexem nabitý Shortbus či nepřekonatelný The Rocky Horror Picture Show, určitě už tušíte, v jakém duchu se večer ponese.

Jako hvězdy programu vystoupí Angelina Angelic, Therese Rosier s Chlorophyll von Needle, Hayley THE STRANGE a Gia Jones. Drag scéna je úzce spjata se scénou burleskní, a proto bude kladen velký důraz na kostýmy, výrazný makeup a rozličné charaktery, parodie, zesměšňování či naopak vzdání holdu oblíbeným postavám.

Vstupenky v předprodeji za 300 Kč zakoupíte na webu GoOut. Počet míst je omezený!


Angelina Angelic

Angelina Angelic je burleskní senzací, jejíž oblé křivky, blond vlasy a dráždivý sex-appeal baví a svádí obecenstvo napříč Evropou. Ať její podpatky brázdí pódia honosných oper, historických divadelních sálu, sofistikovaných barů nebo alternativních rockových klubů, tato charismatická performerka zůstává věrná klasické burlesce v kombinaci se strhující energií. Tančí, zpívá, uvádí a vyučuje burlesku a umění býti ženou ve své škole Angelina Angelic’s School of Burlesque.

angelian angelic.jpg

 

Therese Rosier

Burleskní performerka, pinup/fetish fotomodelka a modelka, spoluzakladatelka projektu burleskních a drag shows Ouch on the Couch. Díky svému jedinečnému stylu je ztělesněním půvabu a elegance. Svou inspiraci nachází ve zlaté éře Hollywoodu, klasickém glamu i drag, ale také v hudbě i filmech. Ve svých vystoupeních kombinuje klasickou burlesku i komedii.

therese rosier.jpg

 

Hayley THE STRANGE

Je jednou z prvních Drag umělkyní v ČR. Zabývá se tvorbou vlastních kostýmů, dále působí jako fotomodelka, modelka, nebo třeba Make-up artistka! Její performance je kombinací klasického lip-sync s prvky Burlesque. To vám zaručuje, ze téměř vždy odhalí mnohem více, než by jste čekali! Dovolte jí, aby vas uhranula svým pohledem a nebojte se uvolnit!

hayley.jpg

 

Chlorophyl von Needle

chlorophyl.jpg

 

Gia Jones

Mladá a talentovaná krev v české drag scéně. Úžasný a omračující impersonátor Lady Gaga. Ve smém vystoupení využívá detailně propracovanou a energickou Gaga choreografii, originální kostýmy a speciální efekty doprovázené tematickou projekcí.

gia jones.jpg

(Fotografie a texty o vystupujících byly převzaty z webu GoOut.net.)

FaLang translation system by Faboba