V pátek 18.11. zakončilo brněnskou část 17. ročníku Mezipater udělení posledního z ocenění letošního ročníku – divácké ceny, v níž zvítězil snímek Irská královna. Slavnostním večerem, zakončeným afterparty v klubu VIBE, provázela Táňa Malíková a tanečníci z brněnské Art Factory.

10 mužů a 12 žen se několik hodin před Catwalk party vydalo do Metro baru s jediným cílem: seznámit se!

Industra hostila v pátek 12.11. samé hvězdy! Za nezapomenutelný večer vděčíme Sharkass, Adamovi Mišíkovi, Candy Kenovi a tanečnicím z House of Velvet!

V pátek 11.11. jsme zahájili brněnskou část letošního 17. ročníku Mezipater. Večerem provázeli Magdalena Tkačíková, taneční skupina Art Factory a DJ Martin Hrdina.

Ve středu 9.11. jsme zakončili pražskou část letošního, již 17. ročníku Mezipater a rozdali jsme ceny. Vítězné filmy najdete zde. Večerem provázeli Jan Cina, Petr Vančura a Johana Schmidtmajerová.

V úterý 8.11. jsme na filmu Stejně rozdílné přivítali režisérku Nneku Onuorah a po projekci dokumentu Freedom to Marry se Czeslaw Walek spolu s hosty Petrou Kutálkovou, Janisem Sidovským a Jaroslavem Lormanem bavil o stejnopohlavních svazcích, rodinách a potenciálu zavedení manželství pro všechny

V pondělí jsme po projekci filmu Kocour diskutovali s jeho režisérem Händlem Klausem a vernisáží jsme zahájili výstavu Relationship mapující proces tranzice ve vztahu.

V sobotu jsme přivítali režisérku filmu Barash Michal Vinik, po promítání seriálu Transparent jsme se bavili s Cerise Howard, australskou novinářku zabývající se trans reprezentací ve filmu, no a večer jsme se všichni skvěle bavili na party Off Limits, jejíž hlavní hvězda Bruce LaBruce boří hranice nejen ve filmu, ale i za mixážním pultem.

V pátek jsme přivítali režiséra filmu Hustler White Bruce LaBruce na speciálním uvedení tohoto filmu, zažili jsme nevšední performanci uskupení CHEAP a zhlédli film Je to konec světa.

Slavnostní zahájení 17. ročníku Mezipater proběhlo 3.11.2016 již tradičně v kině Lucerna. Podívejte se na fotky. 

FaLang translation system by Faboba