Mezipatra oslavují život! 22. ročník festivalu uvede filmy, které oslavují život v každém věku a rozmanitost queer identity. Režie letošní znělky se již potřetí ujal Štěpán FOK Vodrážka, který se dlouhodobě věnuje režii filmů, hudebních videoklipů a reklam. Hudbu k festivalové znělce složil producent a multimediální umělec Ondřej Mikula, který vystupuje pod pseudonymem Aid Kid. Pusťte si znělku a oslavte s námi život na 22. Mezipatrech!

Na Prague Pride 2021 jsme promítali náš distribuční snímek Léto v Kreuzbergu. Projekci předcházela diskuze s jeho režisérkou Leonie Krippendorff. Ta ve svých filmech tematizuje především zkušenosti dospívajících postav hledajících vlastní identitu a místo ve společnosti. Podívejte se na záznam zajímavé debaty z 6. 8. 2021, kterou vedl Pavel Bicek, ředitel Mezipater.

Na Prague Pride 2021 jsme se bavili o stavu sexuální výchovy dětí v Česku s odbornicemi a odborníky na toto téma. Pozvání přijali Agáta Hrdličková, Adam Šindelář a Eva Nováková. Moderovala Marcela Macháčková. Podívejte se na záznam živé debaty z 5. 8. 2021.

FaLang translation system by Faboba